Advokátní kancelář poskytující poradenství
finančním institucím, fintechovým
startupům a investičním fondům.

NAŠE SPECIALIZACE

FINANČNÍ SLUŽBY

Naše právní a regulatorní poradenství pokrývá veškeré finanční služby, včetně platebních služeb, investičních služeb, bankovnictví a poskytování spotřebitelského úvěru. Pomáháme finančním institucím porozumět novým evropským předpisům jako je MiFID II, PSD II a PRIIPS a radíme, jak je implementovat do jejich procesů a činnosti.

FINTECH

Poskytujeme komplexní právní služby fintechovým společnostem v kterékoliv fázi jejich existence, včetně služeb nezbytných k získání licence ČNB, nastavení vnitřních procesů a smluvní dokumentace s klienty. Pomáháme fintechovým entitám při spolupráci s bankami a dalšími finančními institucemi.

INVESTIČNÍ FONDY

Pomáháme klientům při zakládání investičních struktur a jiných forem správy cizího majetku, včetně licencovaných investičních fondů. Poskytujeme komplexní právní a regulatorní právní služby nemovitostním a private equity fondům typu AIF i UCITS, včetně poradenství týkajícího se akvizicí a nabízení fondů investorům. Pomáháme klientům při zakládání zahraničních investičních fondů a jiných struktur.

Kontaktujte nás

V případě, že máte zájem o naše služby, využijte prosím kontaktní formulář.

Zavoláme Vám nebo se Vám ozveme na Vaši emailovou adresu.

Nechcete-li využít kontaktní formulář, můžete nás kontaktovat také na emailové adrese office@finregpartners.cz

Naše adresa je:

FINREG PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o.
Havlíčkova 1682/15
110 00 Praha 1 – Nové Město

SLEDUJTE Nás

Přínášíme Vám novinky ze světa finanční regulace z regiónu přes náš Twitter a blog. Sledujte nás!