FINREG PARTNERS se podílí na projektu Business X

Ve spolupráci s fintechovými konzultanty Lucií Tóthovou a Milošem Sontákem podílí na projektu Business X věnovanému problematice openbankingu

Advokátní kancelář FINREG PARTNERS se ve spolupráci s fintechovými konzultanty Lucií Tóthovou a Milošem Sontákem podílí na projektu Business X věnovanému problematice openbankingu, ale i dalším případům otevřené spolupráce v oblasti dat uživatelů, jejího širokého využití ve fintechu, e-commerce nebo v jakémkoliv jiném podnikání a souvisejícím byznysovým trendům.

 

Platforma BusinessX slouží především k diskuzi nad tématem a k výměně praktických zkušeností mezi profesionály a experty v oboru. V této souvislosti bude pořádat meetupy, organizovat workshopy a vydávat praktické příručky, na kterých se bude kancelář FINREG PARTNERS podílet.

 

První meetup proběhl dne 11. února v coworku Sněmovní 7. Věnoval se problematice PSD2 licencí, ale také možnostem využívání bankovních dat bez licence PSD2, např. při prototypování produktu nebo při využívání dat pro vlastní potřebu, a aktivně na něm vystoupili také advokáti z FINREG PARTNERS. Sdíleli se např. zkušenosti z prototypového projektu KIFLI.cz nebo z první PSD2 licence v ČR pro Spendee. Na obou těchto projektech kancelář FINREG PARTNERS intenzivně spolupracovala.

 

Celou prezentaci z prvního meetupu si můžete prohlédnout zde: https://www.slideshare.net/LuciaTthov/psd-2-bez-psd2

Finreg Partners BusinessX

Další články