Jan Šovar vystoupil opět na konferenci Transformace 2020

Spolu s Jakubem Sechterem ze Spendee vystoupil Jan Šovar znovu na konferenci Transformace 2020. Jejich společné vystoupení bylo součástí zřejmě vůbec nejzajímavějšího panelu na konferenci s názvem open banking vs. realita.

 

V rámci prezentace Jakub s Janem nastínili své praktické zkušenosti z přípravy na získání licence ČNB dle PSD2, ale také z „života fintechového startupu po jejím získání“. Kancelář FINREG PARTNERS poskytovala Spendee komplexní právní poradenství, které vedlo k získání vůbec první licence dle PSD2 v České republice.

 

Zajímavý byl ale celý panel věnovaný openbankingu, ve kterém se diskutovalo o současných neduzích napojování na bankovní účty, ale také třeba o tom, co nás snad čeká v budoucnu. Blíží se doba, kdy se i v ČR začne namísto openbankingu mluvit o openfinance?

 

Konference Transformace 2020 je jednou z nejvýznamnějších českých konferencí, která se věnuje bankovnictví, digitalizaci finančních služeb a fintechu. Zúčastnilo se ji letos řada odborníků a známých osobností z největších finančních institucí v ČR, ale i z fintechových startupů. Mezi nimi byla řada klientů AK FINREG PARTNERS.

 

Chtele-li o průběhu Transformace 2020 vědět víc, doporučujeme skvělou reportáž od Lucie Tóthové dostupnou zde: https://lnkd.in/dTqTAPu.

Další články