Ondřej Mikula a Jan Šovar poskytli rozhovor pro magazín ESTATE o investičních fondech

Odpovídali zejména na otázky týkající se investičních fondů a jejich zakládání, včetně fondů realitních.

Advokáti z FINREG PARTNERS poskytli obsáhlý rozhovor pro speciální vydání magazínu ESTATE věnované financím a investicím. Odpovídali zejména na otázky týkající se investičních fondů a jejich zakládání, včetně fondů realitních. Diskuze se ale stočila i na jiné aktuální trendy v oblasti financí jako je třeba fintech, digitální aktiva nebo kryptoměny.

 

Investiční fondy jsou velkou doménou naší advokátní kanceláře. Partneři Ondřej Mikula a Jan Šovar se jím věnují dlouhodobě po teoretické i praktické stránce. Oba jsou spoluautory jediného komentáře k zákonu o investičních společnostech a investičních fondech. Jan Šovar léta vedl legislativu kapitálového trhu na Ministerstvu financí, kde se pod jeho vedením zákon o investičních společnostech a investičních fondech zpracovával.

 

FINREG PARTNERS radí předním českým investičním společnostem při jejich každodenním provozu a podílí se na zakládání investičních fondů v ČR i v zahraničí. Poskytla již poradenství také řadě globálních institucí a správců investičních fondů z USA, Velké Británie nebo z jiných zemí při přeshraničním nabízení těchto fondů v ČR nebo v souvislosti se správou jejich českých investic.

 

Magazín ESTATE je český titul, který se věnuje především domácímu trhu s nemovitostmi, včetně komerčních nemovitostí a luxusních rezidenčních projektů. Kromě nejaktuálnějších inside informací ze světa nemovitostí obsahuje také témata týkající se designu, umění, architektury, ale také cestování, gourmet zážitků a dalších oblastí prémiového lifestylu.

 

Celý rozhovor pro magazín ESTATE naleznete zde: https://www.estate.cz/lifestyle/jan-sovar-a-ondrej-mikula-developerum-pomahame-zalozit-investicni-fondy

Další články