Pomohli jsme získat licenci dle PSD2 pro Rogera

Roger se tak stal teprve třetím poskytovatelem platebních služeb na českém trhu, který má k dispozici tzv. plnou PSD2 licenci zahrnující obě zmíněné služby.

Advokátní kancelář FINREG PARTNERS pomohla českému fintechu platební instituci Roger úspěšně dokončit licenční řízení vedené u České národní banky ohledně rozšíření jejího povolení poskytovat platební služby o obě nové PSD2 platební služby, tj. jak službu informování o účtech (AIS), tak službu nepřímého dání platebního příkazu (PIS). Roger se tak stal teprve třetím poskytovatelem platebních služeb na českém trhu, který má k dispozici tzv. plnou PSD2 licenci zahrnující obě zmíněné služby.

 

Platební instituce Roger, jejímž zakladatelem je Adam Šoukal, patří mezi nejznámější české fintechové společnosti, která na trhu působí již několik let. Poskytuje inovativní formu provozního financování zejm. malých a středních firem, kterým pomáhá řešit problém dlouhé splatnosti faktur a nedostatku hotovosti.

 

Velmi si vážíme naší spolupráce s touto perspektivní českou fintechovou společností, které poskytujeme právní poradenství nejen v otázce uvedeného licenčního řízení.

Další články